poster

Zëvendësi i grave

Zëvendësi i grave (1987)

Комедија, Семеен | Албанија
Режисер: Fehmi Hoshafi

рејтинг: 7.8/10
Оценка на корисникот: 10/10
(17 гласови)

Прегледи


Нема Прегледи
Препораки
 • Извиднички камп (2009)

  image
  Шеснаесет годишниот Јорк Хејс, лидер на извидничката група „Огнени змејови“, се враќа во кампот Ракута на последниот годишен собир на извидниците. Јорк е одлучен...
 • Дневникот на Грег: Правилата на Родрик (2011)

  image
  Кога „слабакот“ Грег тргнува во седмо одделение, тој и неговиот постар брат и главен малтретирач Родрик мора да се соочат со погрешните напори на нивните родители...
 • Руфус (2016)

  image
  Пошто Мени над чаробним амулетом пожели да његов пас Руфус постане дечак, то се и деси, те њих двојица постану главни у школи.
 • Водитељ извиѓачица (2009)

  image
  Комичар Џорџ Лопез глуми врхунског адвоката који се прихвата мисије да поново успостави прекинути контакт са својом 12-годишњом кќери, али може ли врхунски...
Топ листи

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: Полиса на приватност.