Renata Freiskorn

actor

Роденден: 1943

Умре: 1985

Актерот:

 1. ...
  Bivša supruga Milada
 2. ...
  Nada
 3. 3. Мементо (1967), филм
  ...
  Jana
 4. 4. Осека (1969), филм
 5. 5. Бомбаши (1973), филм
  ...
  Partizanka / partisan women
 6. ...
  Ilegalka

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.