Gard B. Eidsvold

actor

Роденден: 1966

Актерот:

 1. ...
  Terminalsjef
 2. ...
  Trygve
 3. ...
  Stinesen
 4. ...
  Johanes Jansen
 5. ...
  Bussjåføren
 6. ...
  Rolf
 7. ...
  Doktor Proktor
 8. ...
  Kong Erik
 9. ...
  Franz
 10. ...
  King Erik
 11. 11. Вистинг (2019), серија
  ...
  Frank Robekk
 12. ...
  Ola Waage
 13. ...
  Stein

Глас:

 1. ...
  Elfrids pappa

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.