The '80s: The Decade That Made Us is the defining biography of a decade, as told through exclusive interviews with more than 40 icons, entertainers and innovators who shaped its identity.

Ishte në kanal:

National Geographic  

REKOMANDIMET
 • Fluturim mbi Tokë (2011)

  image
  Përjetoni planetin tonë si kurrë më parë... Ky është një udhëtim i cili përfshin të gjithë botën, të parë me sytë e zogjve. Shpend të rrallë, natyrë mahnitëse...
 • Qytetet antike të padukshme (2018)

  image
  Qytetet e lashta ende ruajnë surpriza dhe thesare të fshehura nga sytë tanë prej shekujsh. Tani me teknologjinë më të fundit të skanimit, do të zbulojmë sekretet...
 • Planeti Tokë (2006)

  image
  Përjetoni botën nga këndvështrimi i vetë kafshëve. Nga spektakli magjepsës i jetës së egër deri te takime intime, sezoni i dytë i Planetit Tokë ju sjell më afër...
 • The Code (2011)

  image
  Numbers are the rulers of the universe. What if there is a code for life's perfection? A code making the world we see, the "what we are" and the "everything else...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.