poster

Becker

Becker (1998)

Komedi | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.3/10

Dr. John Becker goes through his daily routine of being a doctor, stopping at his favorite diner, and other various situations, all the while hating life and everything around him.

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.