“STUDIO LIVE”, një pasdite intensive informative, ku për tre orë do të ndiqni direkt lajmin e fundit, aktualitetin e thelluar të ditës për ngjarje, fakte dhe histori. Informacione dhe zhvillime, intervista, analiza, biseda, këndvështrime, opinione dhe komente nga aktorë dhe faktorë të jetës politike, sociale, ekonomike, sferës rajonale e ndërkombëtare, të kulturës dhe të sportit. Të njohur dhe të panjohur që vijnë në logon e REPORT TV për realitetin dhe komunikimin e informacionit. Çdo ditë, nga e hëna në të premte, “STUDIO LIVE” me Migena Sotirin dhe Arber Hitaj.

Transmetimet në kanale:

Report TV  

Episodi vijues:

Sot
17:00
STUDIO LIVE REPORT, Live
Nesër
17:00
STUDIO LIVE REPORT, Live
e enjte
17:00
STUDIO LIVE REPORT, Live
e premte
17:00
STUDIO LIVE REPORT, Live
REKOMANDIMET
 • RTL Danas (2010)

  image
  Središnja informativna emisija RTL Danas svakog dana u 18:30 donosi samo aktualne, istinite i objektivne informacije. Uz etablirane urednice i voditeljice Mirjanu...
 • Telemaster

  image
  Informativna emisija Happy TV.
 • Tednik

  image
 • Focus on Africa

  image
  The biggest African and international stories from the BBC.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.