Cikel dokumentarësh ekskluziv.

Transmetimet në kanale:

Ora News  DW English  

Ishte në kanal:

ALSAT-M  

Episodi vijues:

Sot
06:00
Tomorrow Today, Dokumentar
Sot
07:30
Tomorrow Today, Dokumentar
Sot
10:30
Tomorrow Today, Dokumentar
Sot
14:30
Tomorrow Today, Dokumentar
Sot
23:00
Tomorrow Today, Dokumentar
Sot
23:30
Tomorrow Today
Nesër
06:00
Tomorrow Today, Dokumentar
Nesër
07:30
Tomorrow Today
Nesër
16:30
Tomorrow Today
Nesër
00:30
Tomorrow Today
e martë
06:00
Tomorrow Today, Dokumentar
e martë
12:30
Tomorrow Today
REKOMANDIMET
 • Gjuetia (2015)

  image
  Përleshjet midis grabitqarëve dhe preve janë ngjarjet më dramatike në natyrë. Sfida më e vështirë zbulon gamën e jashtëzakonshme të teknikave që grabitqarët...
 • The 77 Percent - The Magazine for Africa's Youth

  image
  77 percent of Africans are younger than 35. But they are also the least represented demographic. It's time their voices are heard as they shape the future of...
 • Kontrolli kufitar: Spanja (2016)

  image
  Follows the offers of the Security and Customs Services at the borders of Spain, which are under the constant threat from drugs, weapons, and suspected terrorists.
 • Znanje imanje

  image
  Može li se u budućnost bez tradicije i kako treba ulagati u fabriku pod vedrim nebom? Gde se prepliću, a gde potiru interesi malih i velikih proizvođača i kakva...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.