ROSE MARIE

Aktor:

 1. 1. Betty Boop (1930), seriale
  ...
  Sally Swing
 2. ...
  Martha Randolph
 3. ...
  Sally Rogers
 4. ...
  Guest
 5. ...
  Margaret Kirby
 6. ...
  Myrna Gibbons
 7. ...
  Mrs. Moses
 8. 8. Caroline (1995), seriale
  ...
  Stella Dawson
 9. ...
  Clara
 10. ...
  Mrs. Tingle

Zeri:

 1. 1. Psycho (1998), Film
  ...
  Norma Bates

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.