Rachel Kempson

actor

Ditëlindje: 1910

Vdiq: 2003

Aktor:

 1. ...
  Celia Mitchell
 2. ...
  Mrs. Waltby
 3. ...
  Madame Fournier
 4. ...
  Ellen Leamington
 5. ...
  Mrs. Fairfax
 6. ...
  Lady Lorradaile
 7. 7. Camille (1984), Film
  ...
  Hortense
 8. ...
  Lady Belfield
 9. ...
  Grace Willison

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.