Oleg Taktarov

Ditëlindje: 1967

Aktor:

 1. ...
  Engineer Dimitri
 2. ...
  Oleg Razgul
 3. ...
  Denekin
 4. ...
  Emil Matasareanu
 5. ...
  Shippen
 6. ...
  Pavel Lubyarsky
 7. 7. Bobi Z (2007), Film
  ...
  Oleg
 8. 8. Rockaway (2007), Film
  ...
  Ivan
 9. ...
  Yevgeny Mugalat
 10. ...
  Kuchulun Khan
 11. ...
  Nikolai
 12. ...
  Vovchik
 13. ...
  Oleg Emelyanenko
 14. ...
  Demidov, Under Investigation
 15. 15. Betrayal (2013), Film
  ...
  Yuri
 16. ...
  Gritsko
 17. ...
  Lt. Martinov
 18. ...
  Alexi
 19. ...
  Gergori
 20. ...
  Ruslan

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.