Fotot

Perandoria e NdaluarPerandoria e NdaluarPerandoria e NdaluarPerandoria e NdaluarPerandoria e NdaluarPerandoria e NdaluarPerandoria e NdaluarPerandoria e NdaluarPerandoria e NdaluarPerandoria e NdaluarPerandoria e Ndaluar

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Dritat e kuqe (2012)

  image
  Dy psikologë skeptikë (Cillian Murphy, Sigourney Weaver) përpiqen te vërtetojnë që një medium me famë botërore (Robert De Niro) mashtron publikun mbi aftësinë e...
 • Corridor (2010)

  image
  Lonely medical student Frank is pleased with his flat: a safe, quiet haven where he can relax. When he meets his intrusive neighbor Lotte, he realizes that...
 • E di që je këtu (2018)

  image
  Bella Thorne. 10 vjet pasi një ngjarje apokaliptike e la botën të pushtuar nga shpirtrat, duket se jeta e adoleshentes Roni po i rikthehet normalitetit, por një...
 • The Daughter (2021)

  image
  Irene is a 15-year-old girl living in a youth detention center who has just got pregnant. Javier, an educator at the center, offers her to secretly come live with...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.