poster

Courier From Heaven

Courier From Heaven (2013)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.4/10

PËRMBLEDHJE

Egor Glazunov works as a police officer in Moscow and has an amazing gift - the ability to lie through his teeth. This 'gift' helps him when he is sent to find the lost car of his childhood friend Artem, who works as a courier. All roads lead to the local authority, which is impossible to get into. The only chance is to come up with a good lie so Egor pretends that he works for the Investigative Committee with hilarious results. Directed by Michael Khleborodov. Starring Eugene Tkachuk, Dmitry Dyuzhev, Elizabeth Boyarskaya, Gosha Kutsenko, Dmitry Naghiyev.

Fotot

Courier From HeavenCourier From HeavenCourier From HeavenCourier From HeavenCourier From HeavenCourier From HeavenCourier From Heaven

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Bandat e Saskvoçit (2006)

  image
  Tre miq të mrekulluar nga bota e fantazisë shkojnë në pyll, ku gjejnë gjurmë këmbe të mëdha, jo tipike. Kjo përbën për ta një prove të pamohueshme të egzistencës...
 • Pothuajse të famshem (2000)

  image
  Nje djale 15 vjeçar fanatik i muzikes arrin te behet reporter i njeres prej revistave me ne mode te kohes, Rolling Stone. Ai shkon te intervistoje grupin e...
 • Papagalli Poli (1998)

  image
  Poli është një papagall që flet. Ai ia rrëfen aventurat e tij gjatë udhëtimeve në kërkim të të zotit të tij një emigranti rus.
 • Shoqëruesit e dhëndrit 2 (2017)

  image
  Udhëtimi i katër shokëve në Australi merr një kthesë të papritur kur njëri prej tyre bie nga shkëmbi dhe tre të tjerët janë të detyruar ta kthejnë trupin e shokut...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.