Fotot

Krauses UmzugKrauses UmzugKrauses UmzugKrauses UmzugKrauses UmzugKrauses UmzugKrauses UmzugKrauses UmzugKrauses UmzugKrauses UmzugKrauses UmzugKrauses UmzugKrauses UmzugKrauses UmzugKrauses Umzug

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Rritja e Igbit (2002)

  image
  Igby (Kieran Culkin) is a rebellious and sarcastic 17-year-old boy at war with his stifling "old money" family. With a schizophrenic father (Bill Pullman), a...
 • Diku, në një cep të zemrës (2010)

  image
  Me Stephen Dorff, Elle Fanning. Xhon, një aktor i suksesshëm Hollivudi, bën një jetë të shthurur. Vizita e papritur e vajzës së tij 11 vjecare, i shërben atij të...
 • Adoleshenca (2019)

  image
  Monro, një 16-vjeçar adhuron shokun e tij të ngushtë Zikun, një djalosh argëtues dhe popullor. Prindërit e Mosë nuk duan që djemtë të shoqërohen bashkë, sepse...
 • Beqarët (2017)

  image
  Pas humbjes së gruas, Bill Paleja (Sajmëns), bashkë me djalin 17-vjeçar, Uesin, shpërngulen nga qyteza për në qytetin e madh në përpjekje për një fillim të ri....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.