PëRMBLEDHJE

Police chief Horst Krause is retired. Together with his sister Elsa, he takes care of the inn in Schönhorst. But none of that makes him happy.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.