poster

Savannah Sunrise

Savannah Sunrise (2016)

Komedi, Familjar | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion

PëRMBLEDHJE

An efficiency expert helps plan her mother-in-law's move to Savannah, and has the trip planned down to the minute. When a flight is missed, they have to share a car for the 600-mile journey and finally get a chance to settle their differences.

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.