poster

Mit vierzig hat man noch Träume

Mit vierzig hat man noch Träume (1984)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Zerophilia (2005)

  image
  Në këtë komedi provokuese për adoleshentë, Luk, një djalë i ri i pasigurt për burrërinë e tij, zbulon se është Zerofilik, dhe ka aftësinë të ndryshojë gjininë...
 • Dashuri në Midëllton (2013)

  image
  Andy Garcia, Vera Farmiga. Dy njerëz shumë ndryshe nga njëri-tjetri takohen në kolegjin e fëmijëve të tyre, në Midëllton. Kjo rastësi do t'i dhurojë atyre një...
 • Mjaft me dashuri (2003)

  image
  Rene Zellweger, Ewan McGregor. Kjo komedi romantike na çon në Nju Jorkun e vitit 1962, ku një gazetar me famën e një Don Zhuani duket se po dashurohet marrëzisht...
 • Never on the First Night (2014)

  image
  Jamais le premier soir (2014), or Never on the First Night, is a French comedy about Julie, a woman who is unlucky in love despite her bubbly demeanor. After...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.