Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.6/10
(114 Voto)

PëRMBLEDHJE

Katherine Heigl, Gerard Butler. Një producente televizive e suksesshme, por e pafat në jetën romantike, vihet përballë një sërë sfidash nga bashkëpunëtori i saj, për të provuar teorinë e tij për të vërtetën e hidhur të marrëdhënies në çift.

Fotot

E vërteta e hidhur© Columbia Pictures Industries, Inc. and Beverly Blvd LLC.E vërteta e hidhurE vërteta e hidhurE vërteta e hidhurE vërteta e hidhurE vërteta e hidhurE vërteta e hidhurE vërteta e hidhurE vërteta e hidhurE vërteta e hidhurE vërteta e hidhurE vërteta e hidhurE vërteta e hidhurE vërteta e hidhur

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Të sapomartuarit (2003)

  image
  Ashton Kutcher, Brittany Murphy. Një çift i ri të sapomartuarish nisen në udhëtim për muajin e mjaltit, por rrugës do të hasin shumë pengesa të cilat do të vënë...
 • Idhët-ëmbël (2009)

  image
  Një ekspert i vlerësuar robusto është dërguar në Tajlandë nga shefi i tij manjatit eksentrik për kafe për të blerë një kulture ekzotike për fasule. Jeta e tij "e...
 • Gjahtari i shpërblimeve (2010)

  image
  Jennifer Aniston, Gerard Butler. I punësuar për të gjetur ish gruan e tij, e cila po i shmanget drejtësisë, një gjahtar shpërblimesh zbulon se edhe ai duhet të...
 • Vëllai Im 2 (2017)

  image
  Kur pandehin se miku i tyre i ngushtë kishte ndërruar jetë, dy vëllezër nisen për ti dhënë atij lamtumirën e fundit. Hakani është vetëm dy ditë larg dasmës me...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.