poster

Danielle Steels: Mixed Blessings

Danielle Steels: Mixed Blessings (1995)

Dramë, Romance | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.9/10

PËRMBLEDHJE

Three newly married couples want to start a family. However, there are a few complications, for Brad & Pilar, it's time, not only are they both very mature, Brad already has grown up daughter and is about to have a baby of her own. For Andy & Diana, it would be difficult for her to conceive, so they explore other options, like surrogacy and adoption. And for Charlie and Barbara, it's the fact that he wants to be a father but she is not sure if she wants to.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Zora (2020)

  e diel
  image
  In a near future, new conflicts are blazing up in a secluded valley. People leave their homes, fleeing from violence into uncertainty. Ika, Matija and their two...
 • Silencio roto (2001)

  e diel
  image
  Spain, 1944. Lucia returns to her rural village home and reconnects with Manuel, a member of the local resistance against Franco. Despite the risks, she becomes...
 • Gjithçka dhe Asgjë (2020)

  e diel
  image
  Carrie Coon, Oona Roche: Jeta e një sipërmarrësi amerikan dhe familjes së tij fillon të marrë një kthesë të mbrapshtë kur ata shpërngulen në një çiflig në një...
 • Vénus noire (2010)

  e diel
  image
  The beginning of the 19th century. The black woman Saartjie is exhibited before a hungry European crowd as an exotic attraction. Her unusual anatomy becomes the...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.