poster

Gus

Gus (1976)

Komedi, Familjar, Sport | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 5.9/10

PëRMBLEDHJE

The California Atoms are in last place with no hope of moving up. But by switching the mule from team mascot to team member, (He can kick 100 yard field goals!) they start winning, and move up in the rankings, Hurrah! The competition isn't so happy.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Foster Brothers (1976)

  image
  Saban, Ramazan and Bayram are sailors in an Ottoman Navy and Hüsamettin is their commander. Hüsamettin's aide Ramazan, Saban who is foster son of Hüsamettin's...
 • Princesha e akullit (2005)

  image
  Nje vajze e re me pasionin per t'u bere kampione e patinazhit ne akull dhe nena e saj e shqetesuar qe e shtyn drejt studimeve. Do te ndjeke zemren dhe do te...
 • Zëvendësi i grave (1987)

  image
  Lisimaku vazhdimisht caktohet të zëvëndësojë gratë e ndërmarrjes gjatë lejes së tyre të lindjes. Pjekja e Lisimakut në karakter arrihet përmes situatave të...
 • Në kërkim të thesarit (2012)

  image
  5 qentë më të preferuar nga të gjithë, rikthehen me një aventurë të re. Këtë herë ata do të shkojnë drejt Egjiptit, në kërkim të një xhevahiri mitik. Të...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.