Vlerësimi: 6.1/10
Vlerësimi i përdoruesit: 6.36/10
(11 Voto)

Fotot

Agjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekretAgjenti sekret

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Skautistët aventurierë (2010)

  e mërkurë
  image
  Një film mbi një grup djemsh dhe vajzash të quajtur “skautët aventurierë” të cilët kthehen nga një udhëtim kamping e zbulojnë që qyteti i tyre i vogël po mbahet...
 • Tomb Raider (2018)

  e mërkurë
  image
  vajza e ashpër dhe e pavarur e një aventurieri të humbur duhet të testojë veten përtej limiteve të saj kur e gjen veten në ishullin ku është zhdukur i ati.
 • 007 - Objektiv i paidentifikuar (1985)

  e mërkurë
  image
  James Bond ka edhe një mision tjetër. Bond kthehet nga udhëtimet e tij në Bashkimin Sovjetik me një çip kompjuteri. Ky çip është i aftë të përballojë një impuls...
 • Tenet (2020)

  e mërkurë
  image
  Një aksion epik rreth spiunazhit ndërkombëtar, udhëtimit në kohë dhe evolucionit. Një burrë përpiqet të parandalojë Luftën e tretë Botërore nëpërmjet udhëtimit në...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.