Vlerësimi: 4.3/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.5/10
(4 Voto)

Fotot

Një verë plot surprizaNjë verë plot surprizaNjë verë plot surpriza

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Ikbali dhe Formula Sekrete (2015)

  image
  Ikbali është një djalë simpatik 13 vjeçar, me imagjinatë dhe argëtues, diçka e cila, sipas babait të tij, nuk mjafton për t'i siguruar dikujt sukses në botë. Por...
 • Ditari i Gregut 3 (2012)

  image
  Kur babai i Gregut, e kërcënon se do ta dërgojë në shkollë ushtarake nëse hap probleme, ai përpiqet të sillet sa më mirë. Por gjërat shkojnë akoma më keq në një...
 • Të shpëtojme Babagjyshin (2014)

  image
  Një djalë 9 vjecar me emrin Tom, gjen Babagjyshin e vitit të ri në oborrin e shtëpisë, i cili është përplasur bashkë me slitën e tij. Tani, Tomi dhe babai i tij,...
 • The Great Rupert (1950)

  image
  A Christmas Wish is a heartwarming holiday classic about a New York family (led by Durante) who is down on their luck at Christmas time. Shortly before Christmas,...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.