Vlerësimi: 3.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 3.4/10
(8 Voto)

PëRMBLEDHJE

Kjo komedi e vetme në llojin e vet shënon debutimin në regjizurë të shkrimtarëve të filmit "Jo një tjetër film adoleshencial" Adam Jay Epstein dhe Andrew Jacobson. "Filmi ekstrem" prek të gjitha eksperiencat tona të takimeve romantike dhe seksit gjatë adoleshencës. Nga takimet me të panjohur tek puthja e natës së mirë, dhe çdo gjë që ndodh në midis. "Filmi ekstrem" është një përkujtimor tepër zbavitës, i cili pa hezitime tregon shfrenitmet e adoleshencës.

Fotot

Film EkstremFilm EkstremFilm EkstremFilm EkstremFilm EkstremFilm EkstremFilm EkstremFilm EkstremFilm EkstremFilm EkstremFilm EkstremFilm EkstremFilm Ekstrem

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • American pie 6 (2007)

  image
  Studentët e vitit të parë, në përpjekje për të lënë përshtypje të mirë në kampus, do të përpiqen të organizojnë përsëri një konkurs, i cili është ndaluar më parë...
 • Një shoqe nga fshati (1980)

  image
  Kinokomedi që pason "Zonja nga qyteti". Ollga përgatitet të shkojë në konferencën e gruas aktiviste ku do të flasë për eksperiencën e saj në lidhje me luftën...
 • Family Plan (2005)

  image
  After her company was taken over, Charlie Mackenzie has the right profile to get her old executive job back, except that her new boss Ed(ward) Walcott insists on...
 • Vdekje në një funeral (2007)

  image
  Danieli është një djalë i ri dhe simpatik, është i martuar me Xhenin dhe jeton ende në shtëpinë e të atit. Kur i ati vdes, i takon atij të organizojë funeralin....
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.