poster

Aquaman and The Lost Kingdom

Aquaman and the Lost Kingdom (2023)

Aksion, Fantazi, Fantashkencë, Aventurë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Mbretëria e Bashkuar, Kanada, Australi, Islandë
Regjia: James Wan

Ku ta shikojmë
Në kinema prej 21.12.23
Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7/10

PëRMBLEDHJE

Aquaman balancon detyrat e tij si mbret dhe si anëtar i Justice League, të gjitha ndërsa planifikon një martesë. Black Manta është në kërkim të teknologjisë së Atlantit për të ndihmuar në rindërtimin e armaturës së tij. Orm planifikon të arratiset nga burgu i tij në Atlantis.

Fotot

Aquaman and The Lost KingdomAquaman and The Lost KingdomAquaman and The Lost KingdomAquaman and The Lost KingdomAquaman and The Lost KingdomAquaman and The Lost KingdomAquaman and The Lost KingdomAquaman and The Lost KingdomAquaman and The Lost Kingdom

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.