poster

Verdammt verliebt auf Mallorca

Verdammt verliebt auf Mallorca (2016)

Komedi, Romancë | Gjermani
Regjia: Ulli Baumann

Vlerësimi: 5.4/10

PëRMBLEDHJE

Teacher Antonia is taking her spanish class to Mallorca. Once on the island, nothing is going according to plan and the trip is about to turn into a mess. When one of the students asks her father Gregor for help, who is working on the island as a partysinger, the trip is starting to get interesting. Especially for Antonia who starts to grow an interest in Gregor...

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.