poster

After the Years

Nach den Jahren (2010)

Dramë, Afatshkurtër | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 6.3/10

PëRMBLEDHJE

They used to spend every summer here, but now the daughters have grown up, the parents are divorced and the wooden cabin at the lake has to be cleared out. Those four, once a family, come together again for a whole weekend - and the feelings and memories of the past are closer than they thought.

Rishikime


Ska rishikime
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.