poster

Decoys

DECOYS (2004)


Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi i përdoruesit: 5.1/10
(157 Voto)

PËRMBLEDHJE

In St. John College, the freshmen and best friends Luke and Roger meet the sexy blond cousins Lilly and Constance in the laundry of their building. They are next-door neighbors, and the experienced girls invite the young men to visit them anytime. Lilly forgets a package of coins in the laundry, and Luke goes to their room to return it. The room is empty, and he sneaks around, when the two girls arrive. Luke hides himself in the wardrobe, and through an opening, he sees Lilly with many tentacles on her breast. Luke tries to convince his friends that the girls are aliens, planning to attack Earth, but nobody believes in him. Meanwhile, some friends of them are found dead, with the internal organs completely frozen.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • OPF: Rebelimi i alienëve (2012)

  image
  Pesë djem të rinj një mëngjes kuptojnë që mbetën pa funksionimin e celulareve, radio aparateve dhe dritave. Derisa provojnë të shmangin këtë situatë, shikojnë një...
 • Labirinti i maktheve (2006)

  image
  Kur Xhoni trashëgoi një shtëpi të izoluar në një ishull, ai ftoi vëllain me të dashurën dhe miqtë e tyre të përbashkët Sarën dhe Noah që të kalonin disa ditë së...
 • Krimbi mongolez i vdekjes (2010)

  image
  Kur një kompani e naftës e vendosur në Mongoli fillon një gërrmim eksperimental që injekton lëng të nxehtë në thellësi të tokës, ajo zgjon Krimbat e Vdekjes...
 • Tifozët (1999)

  image
  Massimo Boldi, Christian De Sica, Diego Abatantuono, Diego Armando Maradona. Aventurat e një grupi tifozësh të çmendur, të cilët janë gati të bëjnë çdo gjë për...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.