Vlerësimi: 5.7/10
Vlerësimi i përdoruesit: 7.4/10
(37 Voto)

PëRMBLEDHJE

Nje publicist ne menyre te deshperuar perpiqet te reklamoje nje film me autore kryesore ciftin me te famshem te botes se spektaklit, te cilet sapo kane perjetuar nje ndarje publike te ngaterruar.

Fotot

Idhuj amerikanëIdhuj amerikanëIdhuj amerikanëIdhuj amerikanëIdhuj amerikanëIdhuj amerikanëSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionIdhuj amerikanëIdhuj amerikanëIdhuj amerikanëSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures TelevisionSony Pictures Television

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Shihemi Në Shtator (2010)

  image
  "Shihemi në shtator" është komedi origjinale romantike, e vendosur në Menhetn. Filmi flet për Lizën, gruan shumë e bukur e cila në shikim të parë ka gjithçka, por...
 • Mirë se vjen në të 40-at (2012)

  image
  Paul Rudd, Leslie Mann, Megan Fox. Nga regjisori i 'Rastësisht shtatzënë' vjen historia e Pitit dhe Debit, çiftit nga po ai film, por tashme në të 40-at e tyre të...
 • Kthehu (2010)

  image
  Shqetësuar në lidhje me marrëdhëniet e saj me burrin e saj që është në punë, një grua hyn në një seancë për të kaluar terapinë e regresionit të jetës. Ajo zbulon...
 • Roksana (1987)

  image
  Shefi i zjarrfikësve C. D. Bales është një njeri me komplekse për shkak të hundës së madhe që ka. Ai mund të përballojë çdo lloj situate me sukses, përveç së...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.