poster

Zwischen zwei Herzen

Zwischen zwei Herzen (2019)

Dramë, Romancë | Gjermani

Vlerësimi: 5.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10

PëRMBLEDHJE

During a training, doctor Katrin enjoys an affair with an attractive stranger. At home, everyday life is back with her husband and two children. However, she happens to meet her affair again.

Fotot

Zwischen zwei HerzenZwischen zwei HerzenZwischen zwei Herzen

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • The Family (1987)

  image
  With the background of the XX century Italian history, Carlo, a retired teacher, traces the vicissitudes of his family.
 • Vetja ime më e mirë (2014)

  image
  James Marsden, Michelle Monaghan. Bazuar në romanin e shkrimtarit bestseller, Nicholas Sparks. Historia e bukur e Dousonit dhe Amandës, të dashuruar që në shkollë...
 • A Private Affair (2016)

  image
  An investigative journalist enters a steamy affair with Ben, a prominent New York banker to get the secrets of the shady finance world. When he becomes aware of...
 • Krishtlindjet, shefi dhe unë (2020)

  image
  Kur Ani merr vesh se restoranti i dashur i familjes së saj, është planifikuar për tu prishur, ajo zotohet ta ndalojë këtë gjë para Krishtlindjeve. Por ajo që nis...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.