GERARDO NARANJO

Regjia:

  1. 3. Narcos (2015), Seriale

Skenaristi:

Regjisori:

  1. ...
    executive producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.