Morten Månsson

actor

Актерот:

 1. 1. Brian Mørk show (2007), серија
  ...
  Chief engineer #1
 2. ...
  Commissary chef killed by accident

Режисер:

 1. 1. Lykkehjulet (1988), серија
  ...
  (1999-2000)
 2. 2. Brian Mørk show (2007), серија
 3. 3. Celebrity Devil Race (2007), серија
 4. 4. Zulu kvægræs (2010), серија

Најави се

TvProfil користи колачиња за да обезбеди подобро корисничко искуство и функционалност на страницата. Повеќе информации за колачињата можете да најдете овде: полиса на приватност.