TED MANN

Skenaristi:

 1. ...
  (story)
 2. 2. Homeland (2011), Seriale
 3. 3. Crash (2008), Seriale
 4. ...
  (writer)
 5. 5. Deadwood (2004), Seriale
 6. 6. Andromeda (2000), Seriale
  ...
  (excerpts written by)
 7. ...
  (screenplay)

Aktor:

 1. ...
  Captain
 2. ...
  Doctor

Regjisori:

 1. 1. Deadwood (2004), Seriale
 2. 3. Krull (1983), Film
  ...
  executive producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.