JASON WISE

Regjia:

  1. 1. Somm (2013), Film
  2. 4. Somm 3 (2018), Film

Skenaristi:

Regjisori:

  1. 2. Somm 3 (2018), Film

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.