Wolfgang Limmer

actor

Ditëlindje: 1946

Skenaristi:

 1. 3. Rosa Roth (1994), seriale
  ...
  (writer)
 2. ...
  (writer)
 3. 5. SK Kölsch (1999), seriale
 4. ...
  (screenplay)
 5. ...
  (screenplay)
 6. 11. Habermann (2010), Film
  ...
  (screenplay)
 7. ...
  (screenplay)

Regjisori:

 1. ...
  co-producer

Regjia:

 1. 3. SK Kölsch (1999), seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.