Tina Kriwitz

actor

Regjia:

  1. 2. Lukas (1996), Seriale

Skenaristi:

  1. 1. Lukas (1996), Seriale
    ...
    (writing team)

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.