poster

Lukas

Lukas (1996)

Komedi | Gjermani

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.3/10

The sitcom "Lukas" takes place in a big urban flat in Cologne. Behind this bourgeois facade, a fight takes place among three generations, personified by grandfather, father, and daughter. The family members do have one thing in co...

TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.