Luisa-Céline Gaffron

actor

Ditëlindje: 1993

Aktor:

 1. 2. Looping (2016), Film
  ...
  Sara
 2. ...
  Caroline Eifel
 3. ...
  Grete Hader
 4. ...
  Agnes
 5. 6. 8 Days (2019), seriale
  ...
  Nora
 6. 7. Irish Crime (2019), seriale
  ...
  Abbie Campbell
 7. ...
  Jana
 8. ...
  Batte
 9. ...
  Christina Diebold
 10. ...
  Sigrid
 11. ...
  Edith Salzmann
 12. ...
  Fridl
 13. 14. Nebenan (2021), Film
  ...
  Luisa
 14. 15. My Son (2021), Film
  ...
  Krankenschwester Franziska Kluthe
 15. ...
  Jenni
 16. ...
  Gerit
 17. 18. The Palace (2022), seriale
  ...
  Nadja Brucker
 18. 19. Der Schatten (2023), seriale
  ...
  Theresa

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.