Paulina Porizkova

Ditëlindje: 1965

Aktor:

 1. 1. Anna (1987), Film
  ...
  Krystyna
 2. ...
  Nina Ionescu
 3. ...
  Millie
 4. ...
  Langley Flynn
 5. 6. E Enjtja (1998), Film
  ...
  Dallas
 6. ...
  Ellen Maxfield
 7. 8. Intern (2000), Film
  ...
  Chi Chi Chemise
 8. ...
  Wallis P. Longsworth
 9. ...
  Legendary Supermodel
 10. 11. Knots (2004), Film
  ...
  Lily Kildear
 11. ...
  Herself
 12. ...
  Self (archive footage)
 13. ...
  Self (archive footage)

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.