Colin Campbell

actor

Ditëlindje: 1883

Vdiq: 1966

Aktor:

 1. ...
  Minor Role
 2. ...
  Proprietor
 3. ...
  Waters
 4. ...
  Simpkins
 5. ...
  MacGregor
 6. 6. Lured (1947), Film
  ...
  Wilberforce
 7. ...
  Art Gallery Attendant
 8. ...
  MacWirther
 9. 9. The Fan (1949), Film
  ...
  Simpkins
 10. 10. Sabrina (1954), Film
  ...
  Board Member
 11. ...
  Prof. Waldron
 12. ...
  Bank Vault Employee
 13. ...
  David Ashton

Zeri:

 1. ...
  Mole

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.