poster

Jane Eyre

Jane Eyre (1943)

Dramë, Romancë | Shtetet e Bashkuara të Amerikës

Ku ta shikojmë
Shfaqja nuk është në dispozicion
Vlerësimi: 7.5/10

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • Krenari dhe Paragjykime (2005)

  image
  Keira Knightley, Matthew Macfadyen, Brenda Blethyn. Shkëndijat ndizen kur energjikja Elizabeth Bennet takohet me beqarin e pasur dhe krenar, zotëri Darsin. Por Z....
 • Mbyllja e rrethit (2007)

  image
  Shirley MacLaine, Christopher Plummer. Në 1943, një artiljer duke dhënë shpirt, i jep një vendasi një unazë për t'ia dorëzuar të dashurës në SHBA. Pesëdhjetë vjet...
 • Gjithçka dhe Asgjë (2020)

  image
  Carrie Coon, Oona Roche: Jeta e një sipërmarrësi amerikan dhe familjes së tij fillon të marrë një kthesë të mbrapshtë kur ata shpërngulen në një çiflig në një...
 • Para se të të njihja ty (2016)

  image
  Emilia Clarke, Sam Claflin. Një vajzë e re, krijon një lidhje të paparashikuar me një njeri të paralizuar për të cilin ajo po kujdeset.
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.