Milan Todorović

actor

Ditëlindje: 1981

Aktor:

 1. ...
  Pacijent
 2. ...
  The Bodyguard

Regjia:

 1. 2. Mamula (2014), Film
 2. 3. Hitna (2014), Seriale
 3. 4. Utvrda (2018), Seriale
 4. 5. Besa (2018), Seriale

Skenaristi:

 1. ...
  (story)

Regjisori:

 1. 2. Mamula (2014), Film
  ...
  executive producer

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.