Jerry Van Dyke

actor

Ditëlindje: 1931

Vdiq: 2018

Aktor:

 1. ...
  Stacey Petrie
 2. ...
  Matt Douglas Jr.
 3. ...
  Wes Callison
 4. ...
  Harvey 'Harv'
 5. 5. Yes Dear (2000), Seriale
  ...
  Big Jimmy Hughes
 6. ...
  Self (archive footage)

Zeri:

 1. ...
  Grandpa Baker

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.