Barbara Baxley

actor

Ditëlindje: 1923

Vdiq: 1990

Aktor:

 1. ...
  Nurse
 2. ...
  Diane
 3. ...
  Schoolteacher
 4. ...
  Jean
 5. 5. Images (1972), Film
  ...
  Voice on Telephone
 6. ...
  Lady Pearl
 7. ...
  Leona
 8. ...
  Miss Allen
 9. ...
  Shirley
 10. ...
  Lillian

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.