Guillermo Navarro

actor

Ditëlindje: 1955

Aktor:

  1. ...
    Pastor

Regjia:

  1. 1. Hannibal (2013), Seriale
  2. 3. Narcos (2015), Seriale
  3. 4. Propovjednik (2016), Seriale
  4. 7. For Life (2020), Seriale

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.