LAJMET: InfoMedia Albania

Dalin detaje të reja nga ngjarja tragjike në xhirimet e “Rust”. Çfarë i është thënë Alec Baldwin

Platforma kineze e transmetimit akuzohet për kopjim të Squid Game

Shuhet aktorja e njohur shqiptare

Po kalon kufijtë! Ja në cilin kontinent do të shfaqet filmi i Kosovës “Zgjoi”

Duke pritur Encanto, filmi i 60-të i animuar i Disney, një përmbledhje e 59-të të tjerëve | VIDEO

Seriali më i ndjekur në Neflix, “Squid Game” arrin shifra marramendëse!

Ermal Mamaqi rikthen Elvana Gjatën si aktore, zbulon planet për filmin e ri

Tjetër sukses për kinematografinë e Kosovës, “Zgjoi” dhe “Virgjëresha shqiptare” triumfojnë në Varshavë

“Borëbardha” ndërron jetë në moshën 111-vjeçare

Elva Margariti shkarkon drejtoreshën e Arkivit të Filmit, punësoi burrin në një projekt

Me siguri e keni përfytyruar, ja si do të dukeshin fëmijët e çifteve më të dashur në ekran!

Ja si duket ‘Willy Wonka’ i filmit të ri!

”No Time to Die”, vetëm sot në kinema me çmim të reduktuar

Prime Video zbulon datën e premierës së Hotel Transylvania 4

Jonida Vokshi do të xhironte skena intime vetëm me një kusht!

“No time to die”, filmi i shumëpritur nga publiku shfaqet në Tiranë

“Venom: Let There Be Carnage” debuton suksesshëm në kinematë amerikane

Akuzohej për trafik droge dhe femrash. Cekja i Beratit tregon për herë të parë problemet me Interpolin

Josh Hartnett, Frank Grillo dhe Melissa Leo në trailer-in e filmit thriller “Ida Red”

Një kometë që rrezikon njerëzimin në filmin e ri Netflix me Leonardo Di Caprio dhe Jennifer Lawrence

Emri « 1 2 3 ... 11 12 13 » Mbiemri

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.