VIP Premiere

Emri
VIP Premiere
Grup
Russian Television
Logo
VIP Premiere
Vendi
Rusi
Rreth nesh
ViP Premiere is your ticket to a great collection of fresh and exciting movies featuring the biggest A-list stars, in the hottest roles! Available 24/7 in HD and 5.1 surround sound. We bring you the latest and greatest movies hot from the cinema, and foreign-language TV series from all around the world. Our films are no older than 2 years and we have exclusive deals with all the major Hollywood studios to bring these direct to you. You will only see the newest movies first on ViP Premiere.

Kosovë

Kanali nuk ekziston ne ndonje rrjet kabllor apo satelit.

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.