Sitel

Emri
Сител
Grup
Makedonska televizija
Logo
Sitel
Email
contact@sitel.com.mk
Adresa
Gradski Stadion b.b.
Qyteti
1000 Skopje
Vendi
Maqedoni
U gjet
1993
Rreth nesh
Sitel TV have all types of TV shows including news, culture, arts, documentaries, entertainment, sports and children's programs. The main element is the "Informative program", which are central news bulletins at 19:00 and 23:30 short news at 16:00, round tables, interviews and dialogues. According to recent information from AGB Nielsen - Macedonia Sitel is the most popular television in the Republic of Macedonia

Kosovë

Kanali nuk ekziston ne ndonje rrjet kabllor apo satelit.

Kroaci

 • TotalTV HR

Slloveni

 • SiOL TV
 • T-2

Maqedoni

 • * Терестријална тел.
 • A1 Makedonija
 • Inel
 • Infel
 • IP Systems
 • Kabelnet
 • MaxTV MK
 • Multimedia Network
 • Neotel
 • Telekabel MK
 • TotalTV MK

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.