Kanal8

Emri
Канал 8
Grup
Makedonska televizija
Logo
Kanal8
Webfaqja
Email
info@kanal8.mk
Qyteti
2300 Kočani
Vendi
Maqedoni
Rreth nesh
Kanal je na makedonskom jeziku s uglavnom zabavnim programom. Uz digitalizaciju televizijskih postaja u Makedoniji koja se izvodi na 1. lipnja 2013, Kanalo 8 prestaje s analognim signalom. Od tog datuma, program se može gledati samo preko kabelskih operatera na području četiri općine: Kočani, Vinica, Žrnovci i Češinovo - Obleševo.

Kosovë

Kanali nuk ekziston ne ndonje rrjet kabllor apo satelit.

Maqedoni

  • MaxTV MK

Bullgari

  • Bulsat

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.