Vlerësimi: 6.4/10
Vlerësimi i përdoruesit: 10/10
(2 Voto)

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
 • BERNIE (2011)

  e diel
  image
  „Bernie”është një komedi e zezë mbi lidhjen pedante, por të pëlqyer prej të gjithëve, të asistentit të një agjensie funeralesh (Jack Black) me të zonjën e...
 • Shkrimtari rebel (2017)

  e diel
  image
  Jeta e shkrimtarit J.D. Salinger nga adoleshenca në eksperiencat traumatike gjatë Luftës së Dytë Botërore dhe marrëdhënien e dashurisë me aktoren e njohur Oona...
 • Piano solo (2007)

  e diel
  image
  PIANO SOLO ështe një histori e vërtetë pasionuese dhe e paharrueshme, e bazuar në jetën e pianistit jazz Luca Flores. Një fat tragjik e përndjekte tashmë Lukën në...
 • Mysafiri i padukshëm (2017)

  e hënë
  image
  Tony Webster ka trashëguar ditarin e një miku të vjetër të fëmijërisë. Veronika, e cila ishte e dashura e Universitetit të Tonit, ka në duart e saj ditarin që...
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.