Vlerësimi: 4.5/10
Vlerësimi i përdoruesit: 5.2/10
(5 Voto)

PëRMBLEDHJE

A portrait of a fictional town in the mid west that is home to a group of idiosyncratic and slightly neurotic characters. Dwayne Hoover is a wealthy car dealer-ship owner that's on the brink of suicide and is losing touch with reality.

Fotot

Mëngjesi i Kampionëve

Rishikime


Ska rishikime

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.