PËRMBLEDHJE

Reduud Forest Hanson ëndërron që, kur do të mundë Xhek Niklausin gjatë turneut të golfit Masters në vitin 1975, prindërit e tij do të kthehen tek njëri-tjetri.

Rishikime


Ska rishikime
REKOMANDIMET
TOP LISTA

TvProfil përdor cookie për të siguruar eksperienën më të mirë të përdoruesit dhe funksionalitetin e faqes. Më shumë informacione rreth cookies mund të gjenden këtu: politikat e privatësisë.